Zestaw podkładek pod kubek ceramicznych Altom Design Botanical 10,8 cm (4 podkładki)

W magazynie

cena:
23,90 zł
- +
pi-clock-svg Wysyłka
24 h
pi-truck-svg Dostawa gratis od 249 zł
pi-wallet-svg Przyjmujemy
zwroty do 365 dni

Botanical kolekcja nowoczesnej porcelany od marki Altom Design


Wymiary podkładek:
- wysokość i szerokość - 10,8 cm

Produkt ten jest częścią kolekcji Botanical marki Altom Design, w skład której wchodzą kubek, filiżanki, miseczka, talerz deserowy oraz elementy dekoracyjne Sprawdź całą kolekcję Botanical
Marka: Altom Design
Identyfikator: 020202029

Opis produktu

Tęsknimy za przyrodą, zwłaszcza gdy przez wiele godzin w ciągu dnia przebywamy w zamkniętych pomieszczeniach. W chwilach wytchnienia chcemy otaczać się naturą, bo w jej otoczeniu możemy prawdziwie odpocząć. Stylistykę miejskiej dżungli chcemy wprowadzać także do wnętrz swoich domów za pośrednictwem mnogości roślinnych i naturalnych akcentów, które zdobią także kolekcję Botanical, do której należą ceramiczne podkładki pod kubek.


Stylistyka tak zwanej miejskiej dżungli w aranżacji wnętrz i przedmiotów codziennego użytku, to niezwykle popularny trend, który swą naturalną barwą i motywem odnoszącym się do natury odciąga nas od wielkomiejskiego pędu. Codziennie spędzamy wiele godzin w zamkniętych pomieszczeniach, więc w wolne dni chcemy udać się na łono natury, by zaczerpnąć tam świeżego powietrza. Także na co dzień w swoich domach chcemy otaczać się przedmiotami, które czerpią z barw natury, przez co pozytywnie nastrajają nas do twórczego działania. Kolekcja Botanical, do której należą podkładki pod kubek, przeniesie Cię bliżej natury.


  • Cztery podkładki pod kubek wpisują się w stylistykę miejskiej dżungli

  • Ceramiczne podkładki nie tylko pięknie będą wyglądały na stole, ale także będą chroniły go przed uszkodzeniami

  • Wszystkie podkładki posiadają wzór nawiązujący do motywów dżungli


Zobacz film

Dodaj opinię

Tylko zarejestrowani kiienci mogą pisać opinie. Proszę zalogować się lub zarejestrować