Zestaw talerzy porcelanowych Altom Design, 12 szt.

W magazynie

cena:
249,00 zł

Cena z konfiguracji: 0,00 zł

- +
pi-clock-svg Wysyłka
24 h
pi-truck-svg Dostawa gratis od 249 zł
pi-wallet-svg Przyjmujemy
zwroty do 365 dni

"Mix & match" wybieraj wzory i kolory, które kochasz, w towarzystwie których będziesz się dobrze czuć na co dzień.Skład zestawu:

6 x talerz deserowy Elisabeth: średnica - 20 cm
6 x talerz płytki Bella: średnica - 26 cm

Marka: Altom Design
Identyfikator: GRA00005271

Opis produktu

"Mix & match" to znany trend w aranżacji wnętrz — pozwala na dobieranie poszczególnych elementów z różnych kolekcji tak, aby całość budowała indywidualny styl. Dzięki temu, odpowiednio dobierając pojedyncze naczynia i elementy dekoracji, możesz stworzyć własną, unikalną zastawę stołową.


"Mix & match" to mieszanie i dopasowywanie pojedynczych elementów tej samej lub kilku różnych kolekcji, celem uzyskania indywidualnego, "własnego" wystroju wnętrza. To nieustająca kreatywna zabawa , która niemal za każdym razem pozwala inaczej aranżować stół. Mieszanie stylów i kolorów nie ma reguł. Gładkie kremowe elementy lub z delikatnym wzorem mogą pasować do tych z wyrazistą dekoracją. Ważne, żeby znaleźć w nich punkt wspólny, jakąś ideę, według której budujemy naszą dekorację stołu.  • kolekcje porcelany od marki Altom Design wyróżniają się ciepłym, kremowym odcieniem porcelany

  • piękna porcelanowa zastawa stołowa sprawdzi się na co dzień i od święta

  • porcelanę bez złotych zdobień możesz myć w zmywarce

  • kolekcje porcelany stanowią elegancką ozdobę każdego stołu

Zobacz film

Dodaj opinię

Tylko zarejestrowani kiienci mogą pisać opinie. Proszę zalogować się lub zarejestrować

Czy wiesz że

Porcelanę ręcznie malowaną, a także zdobioną złotymi elementami zaleca się myć w chłodnej wodzie z odrobiną soku z cytryny. Dzięki temu zachowa swoje piękno na długie lata.